Total online: 1
    Guests: 1
    Users: 0
    Main » 2009 » August » 04
    Atlantas išvikoje i Kauna  nesugebejo iveikt FBK ir taip FBK perejo i kita etapa rezultatu 2:0

Dviejų šiemet II lygoje atsidūrusių komandų dvikovą LFF taurės varžybose laimėjo šalies vicečempionas FBK "Kaunas". II lygos Pietų zonoje žaidžiantys kauniečiai namuose 2-0 privertė pasiduoti Vakarų zonos atstovą Klaipėdos "Atlantą".

Mačo Kaune pradžioje kiek aktyvesni buvo svečiai, klaipėdiečiai kėlė kelis kampinius, kelis kartus "FBK" nuo įvarčio išgelbėjo patikimai sužaidęs vartininkas Džiugas Bartkus.

Vis tik kėlinio antroje pusėje po truputį iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai. 37-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Ramūnas Macežinskas, tačiau kauniečių džiaugsmas nebuvo ilgas, netrukus jie pastebėjo arbitro pakeltą vėliavėlę, kuri fiksavo nuošalę. Iki kėlinio pabaigos rezultatas nepakito ir ilsėtis abi ekipos išėjo esant pradiniam rezultatui 0-0.

Po pertraukos vaizdas, palyginus su rungtynių pradžia, pasikeitė iš esm ... Read more »
    Views: 428 | Added by: ToXiCo | Date: 04.08.2009 | Comments (0)

Žalgiris namouse prieš Glestum suklupo ir Glestum laimejo rezultatu 2:1

Įtemptai rungtynės klostėsi Vilniuje, kur VMFD "Žalgiris" susitiko su Klaipėdos "Glestum". Rungtynių pradžioje uostamiesčio ekipą į priekį išvedė Aivaras Lukošius. "Žalgiris" į tai atsakė atakomis ir netrukus po kampinio Daumanto Žukausko galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį.

Šeimininkų spaudimas rezultatų nedavė, o 30 minutę po puikaus Justo Vilavičiaus perdavimo Deividas Lukošius išbėgo vienas prieš vieną ir "Glestum" puolėją" pargriovė vartininkas Marius Šalkauskas. Pastarasis gavo raudoną kortelę, o 11 metrų baudinį realizavo bendrapavardis Robertas Šalkauskas. Jis nuginklavo į vartus stojusį Audrių Paulauską.

Antrajame kėlinyje antrą geltoną kortelę taip pat gavo "Žalgirio" saugas Edgaras Mastianica, o likus dešimt minučių už smūgį varžovų teisėjas iš aikštės pašalino ir "Glestum" gynėją Gediminą Jackų. Paskutinėmis minutėmis "Žalgiris" net turėdamas žaidėju mažiau šturmavo ... Read more »
    Views: 505 | Added by: ToXiCo | Date: 04.08.2009 | Comments (0)