Main » 2009 » August » 4 » Glestum iveike Žalgiri
    Glestum iveike Žalgiri
    22:44
    Žalgiris namouse prieš Glestum suklupo ir Glestum laimejo rezultatu 2:1

Įtemptai rungtynės klostėsi Vilniuje, kur VMFD "Žalgiris" susitiko su Klaipėdos "Glestum". Rungtynių pradžioje uostamiesčio ekipą į priekį išvedė Aivaras Lukošius. "Žalgiris" į tai atsakė atakomis ir netrukus po kampinio Daumanto Žukausko galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį.

Šeimininkų spaudimas rezultatų nedavė, o 30 minutę po puikaus Justo Vilavičiaus perdavimo Deividas Lukošius išbėgo vienas prieš vieną ir "Glestum" puolėją" pargriovė vartininkas Marius Šalkauskas. Pastarasis gavo raudoną kortelę, o 11 metrų baudinį realizavo bendrapavardis Robertas Šalkauskas. Jis nuginklavo į vartus stojusį Audrių Paulauską.

Antrajame kėlinyje antrą geltoną kortelę taip pat gavo "Žalgirio" saugas Edgaras Mastianica, o likus dešimt minučių už smūgį varžovų teisėjas iš aikštės pašalino ir "Glestum" gynėją Gediminą Jackų. Paskutinėmis minutėmis "Žalgiris" net turėdamas žaidėju mažiau šturmavo varžovų vartus ir po sumaišties baudos aikštelėje pasižymėjo Igoris Steško.

Vilniečių kapitonas įmušė ir dar kartą, bet įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės ir "Žalgiris" pralaimėjo 1-2. Sostinės klubui tai buvo jau ketvirtoji iš eilės nesėkmė, o "Glestum" trys taškai leido pasivyti pirmąjį penketą. Klaiėpdos klubą nuo trečios vietos skiria vos trys taškai.

16 turo antradienio rungtynių statistika

Vilniaus "Vingio" stadionas, 300 žiūrovų
    Teisėjas - Darius Petraška
    Vilniaus MFD "Žalgiris" 1 - 2 Klaipėdos "Glestum"
    4' [0 - 1] Aivaras Lukošius
    31' [0 - 2] Robertas Šalkauskas (11m.)
    90+1' [1 - 2] Igoris Steško
    Views: 504 | Added by: ToXiCo | Tags: Glestum Klaipeda Žalgiris LFF I lyg | Rating: 0.0/0 |