Users: 0
    Main » 2009 » August » 4 » Atlanto LFF taurės triuškinimas baigesi
    Atlanto LFF taurės triuškinimas baigesi
    22:46
    Atlantas išvikoje i Kauna  nesugebejo iveikt FBK ir taip FBK perejo i kita etapa rezultatu 2:0

Dviejų šiemet II lygoje atsidūrusių komandų dvikovą LFF taurės varžybose laimėjo šalies vicečempionas FBK "Kaunas". II lygos Pietų zonoje žaidžiantys kauniečiai namuose 2-0 privertė pasiduoti Vakarų zonos atstovą Klaipėdos "Atlantą".

Mačo Kaune pradžioje kiek aktyvesni buvo svečiai, klaipėdiečiai kėlė kelis kampinius, kelis kartus "FBK" nuo įvarčio išgelbėjo patikimai sužaidęs vartininkas Džiugas Bartkus.

Vis tik kėlinio antroje pusėje po truputį iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai. 37-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Ramūnas Macežinskas, tačiau kauniečių džiaugsmas nebuvo ilgas, netrukus jie pastebėjo arbitro pakeltą vėliavėlę, kuri fiksavo nuošalę. Iki kėlinio pabaigos rezultatas nepakito ir ilsėtis abi ekipos išėjo esant pradiniam rezultatui 0-0.

Po pertraukos vaizdas, palyginus su rungtynių pradžia, pasikeitė iš esmės. "Atlantas" niekaip nerado priešnuodžių kauniečių žaidimui, kuris akivaizdžiai pagerėjo, o "Atlanto" bandymai atakuoti baigdavosi vos prasidėję.

Didžiąją antrojo kėlinio dalį klaipėdiečiai gynėsi, bei neišvengė brangiai kainavusių klaidų - 55-ąją minutę po Gedimino Vičiaus smūgio kamuolį atrėmė vartininkas, tačiau pirmasis prie jo suskubo R.Macežinskas ir nesuklydo.

Vėliau po keitimo aikštėje pasirodęs Lukas Kochanauskas suklaidino kelis varžovus ir buvo pargriautas baudos aikštelėje, tačiau skirto 11 metrų baudinio nerealizavo Tomas Miklinevičius. Kamuolys atsitrenkė į virpstą.

Vis tik antrą įvartį kauniečiai įmušė - jau per pridėtą laiką galingu ir tiksliu smūgiu jokių vilčių vartininkui iš Klaipėdos nepaliko G.Vičius.

Statistika

FBK "Kaunas" 2 - 0 Klaipėdos "Atlantas"
    55' [1 - 0] Ramūnas Macežinskas
    90' [2 - 0] Gediminas Vičius