Total online: 1
    Guests: 1
    Users: 0
    Main » 2009 » June » 13
    Glestum sužaide su Mazeikiais 1:1 Mazeikiai imushe ivari 32 min ir pradžiugino savo gerbejus o Glestum gerbejams teko ilgai laukt beviaik iki pabaigos rungtiniu po baudos smugio sugebejo išliginti rezultata

Įvartis rungtynių pabaigoje Klaipėdos "Glestum" futbolo komandai leido išvengti pralaimėjimo LFF I lygos čempionato rungtynėse su "Mažeikių "Mažeikiais". Jos baigėsi taikiai - 1:1 (0:1).

Uostamiesčio centriniame stadione vykusiame susitikime daugiau progų turėjo svečiai. Jų atakas 32-ąją minutę vainikavo taiklus Aurimo Vertelio smūgis. Po to "Mažeikiai" galėjo dar kelis kartus pasižymėti, tačiau "Glestum" vartus saugojo sėkmė.

Išsigelbėjimas atėjo 87-ąją minutę, kai rezultatą išlyginusį įvartį pelnė "Glestum" žaidėjas Deivydas Lukošius.

Attachments: Image 1 ·Image 2 ·Image 3
    Views: 614 | Added by: ToXiCo | Date: 13.06.2009 | Comments (0)

Atlantas sutriuškino Akademija rezultatu 7:0 ir Atlantas tesia savo laimejimus papildes dar 3 taškus
    Atlantas II lygos turniro lenteleja užima 1 vieta

Šeštadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų regiono čempionate buvo sužaistos ketverios VIII turo rungtynės. Uostamiesčio "Atlantas" žaidė su Klaipėdos "Akademijos" ekipa ir lengvai ją įveikė.

ATLANTAS - AKADEMIJA 7:0 (3:0)

Po du įvarčius pelnė G. Podelis (9 ir 61 min.), M. Stonkus (24 ir 59 min.) ir M. Šoblinskas (30 ir 80 min.), vieną - R. Borusas (70 min.).

"Atlanto" futbolininkai, patekę į II lygą, sparčiai ėmė artėti prie savo jubiliejinio - 2000-ojo - įvarčio šalies čempionatuose per visą klubo istoriją.

Kai per rungtynes Plungėje žaidžiantysis treneris Rimantas Žvingilas į "Babrungo" vartus įmušė 1999-ąjį įvartį, buvo neabejojama, jog "apvalus" įvartis kris į "akademikų" vartus. ... Read more »

Attachments: Image 1 ·Image 2
    Views: 966 | Added by: ToXiCo | Date: 13.06.2009 | Comments (0)