Users: 0
    Main » 2009 » June » 13 » Glestum nenusileido Mažeikiams
    Glestum nenusileido Mažeikiams
    19:54
    Glestum sužaide su Mazeikiais 1:1 Mazeikiai imushe ivari 32 min ir pradžiugino savo gerbejus o Glestum gerbejams teko ilgai laukt beviaik iki pabaigos rungtiniu po baudos smugio sugebejo išliginti rezultata

Įvartis rungtynių pabaigoje Klaipėdos "Glestum" futbolo komandai leido išvengti pralaimėjimo LFF I lygos čempionato rungtynėse su "Mažeikių "Mažeikiais". Jos baigėsi taikiai - 1:1 (0:1).

Uostamiesčio centriniame stadione vykusiame susitikime daugiau progų turėjo svečiai. Jų atakas 32-ąją minutę vainikavo taiklus Aurimo Vertelio smūgis. Po to "Mažeikiai" galėjo dar kelis kartus pasižymėti, tačiau "Glestum" vartus saugojo sėkmė.

Išsigelbėjimas atėjo 87-ąją minutę, kai rezultatą išlyginusį įvartį pelnė "Glestum" žaidėjas Deivydas Lukošius.

Attachments: Image 1 · Image 2 · Image 3
    Views: 614 | Added by: ToXiCo | Tags: Glestum Mažeikiai 1:1 33 81 ivartis | Rating: 5.0/1 |