Total online: 1
    Guests: 1
    Users: 0
    Main » 2009 » June » 07
    Glestum 2 karta susitiko su vilniaus "Žagiriu" ir  ši karta paviko iskovot pergale 2:1 pergale švente Klaipedos komanda priminsiu per 1 susitikima Glestum pralaimejo 2:0

Sekmadienį Klaipėdos "Glestum" ekipa Lietuvos futbolo federacijos I lygos 9-ojo turo rungtynėse namuose iškovojo pergalę.

33-ią pirmojo kėlinio minutę pasižymėjo vilnietis Igoris Morinas, o po pertraukos du įvarčius į "Žalgirio" vartus įmušė Anatolijus Anisimenka (56 ir 60 min. - iš baudinio).

Tai antroji "Glestum" futbolininkų pergalė šiame čempionate. Jie surinko 7 taškus ir turnyrinėje lentelėje yra šešti.

Po rungtynių "Glestum" treneris Rimantas Skersys gana argumentuotai įvertino savo komandos pergalę: "Prieš susitikimą pažvelgiau į žalgiriečių statistiką per ankstesnes rungtynes. Atkreipiau dėmesį į tai, jog vilniečiai geriau žaidžia pirmuosius kėlinius, o antrame jų "baterijos sėda". Taip atsitiko ir šįsyk. Antram kėliniui l ... Read more »

Views: 504 | Added by: ToXiCo | Date: 07.06.2009 | Comments (0)