Users: 0
    Main » 2009 » June » 7 » Glestum iveike Vilniaus komanda
    Glestum iveike Vilniaus komanda
    20:51
    Glestum 2 karta susitiko su vilniaus "Žagiriu" ir  ši karta paviko iskovot pergale 2:1 pergale švente Klaipedos komanda priminsiu per 1 susitikima Glestum pralaimejo 2:0

Sekmadienį Klaipėdos "Glestum" ekipa Lietuvos futbolo federacijos I lygos 9-ojo turo rungtynėse namuose iškovojo pergalę.

33-ią pirmojo kėlinio minutę pasižymėjo vilnietis Igoris Morinas, o po pertraukos du įvarčius į "Žalgirio" vartus įmušė Anatolijus Anisimenka (56 ir 60 min. - iš baudinio).

Tai antroji "Glestum" futbolininkų pergalė šiame čempionate. Jie surinko 7 taškus ir turnyrinėje lentelėje yra šešti.

Po rungtynių "Glestum" treneris Rimantas Skersys gana argumentuotai įvertino savo komandos pergalę: "Prieš susitikimą pažvelgiau į žalgiriečių statistiką per ankstesnes rungtynes. Atkreipiau dėmesį į tai, jog vilniečiai geriau žaidžia pirmuosius kėlinius, o antrame jų "baterijos sėda". Taip atsitiko ir šįsyk. Antram kėliniui laikiau du atakuojančio stiliaus žaidėjus Deividą Lukošių ir Justą Vilavičių. Jie per vakarykštes rungtynes, aikštėje pasirodę po pertraukos, gerokai pagyvino žaidimą."

Kitose rungtynėse čempionato lyderė "Šilutė" savo aikštėje žaidė su Kėdainių "Nevėžiu". Šilutiškiai iškovojo pergalę rezultatu 4:0 (2:0).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Evaldas Razulis (11 ir 47 min.). Dabar jo sąskaitoje yra 8 įvarčiai. Kitus du įvarčius į "Nevėžio" vartus įmušė Andrius Bartkus (28 min.) ir Gvidas Juška (78 min.)

"Šilutė" po vakarykštės pergalės surinko 19 taškų.

Paskutinėse vakar dienos rungtynėse varžėsi Jonavos "Lietava" ir Alytaus "Alytis". Šį susitikimą rezultatu 1:0 laimėjo alytiškiai.

Views: 503 | Added by: ToXiCo | Tags: fk futbolas klubas glestum zalgiris | Rating: 0.0/0 |