Users: 0
    Main » 2009 » June » 20 » ATLANTAS vel irode kodel jis 1 vietoj
    ATLANTAS vel irode kodel jis 1 vietoj
    19:51
    1 kelinija Atlantas sugebejo imušt 4 ivarčius  2 kelinis ne buvo toks sekmingas Atlantas sugebejo imušt tik 1 ivarti  to tarpu kamoulis 2 kartus ikrito i Atlanto varus ir rungtiniu pagaiba buvo 5:2(4:0)
    Dar norečiau pasakiti kad per 2009 sezono LFF II lygos Jeventa-99 ira 1 komanda kuri sugebejo i Atlanto vartus imušt 2 ivarčius.

Savaitgalį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų regiono čempionate buvo sužaistos penkerios devintojo turo rungtynės. Taškų dar nepraradusių Klaipėdos "Atlanto" futbolininkų auka šeštadienį namie tapo Šiaulių "Juventa-99".

ATLANTAS - JUVENTA-99 5:2 (4:0)

Įvarčiai: 3 min. Ž. Kymantas - 1:0, 12 min. M. Stonkus - 2:0, 25 min. G. Podelis - 3:0, 45 min. D. Surblys - 4:0, 67 min. Ž. Kymantas - 5:0, 79 min. P. Bieliauskas - 5:1, 90 min. R. Pačkajevas - 5:2.

Atlantiečiai šiemet pirmą kartą žaidė miesto stadiono pagrindinėje aikštėje. Jos veja yra žymiai geresnė nei aikštės, kurioje "Atlantas" žaidė ankstesnes rungtynes.

"Atlanto" futbolininkai, po savo kojomis pajutę kitokią žolę, pirmame kėlinyje atrodė tarsi nuteistieji išėję iš kalėjimo į laisvę. Jiems viskas sekėsi - greitos, gražios ir, svarbiausia, rezultatyvios atakos.

Taip žaidžiančios Klaipėdos ekipos seniai neteko matyti. Todėl nenuostabu, kad atlantiečiai greitai pelnė pirmąjį įvartį, o iki pertraukos iš viso pasižymėjo net keturis kartus.

Per pertrauką, tarsi nujausdamas kažką negero, žaidžiantysis treneris Rimantas Žvingilas vyrams sakė: "Galiu tik pagirti jus už pirmąjį kėlinį. Tačiau kartu noriu ir paprašyti, kad taip žaistumėt visas rungtynes. Nesugadinkite sirgaliams ir sau nuotaikos."

Tačiau atlantiečiai neišgirdo šių trenerio žodžių ir antrame kėlinyje pamatėme visai kitokį "Atlantą".

Tiesa, klaipėdiečiai įpusėjus antrajam kėliniui pirmavo 5:0, bet po to rungtyniavo padrikai ir leido svečiams įmušti du įvarčius.

Šeštadienį "Atlante" debiutavęs jaunas vartininkas Aurimas Dubickas pirmąjį įvartį praleido po kampinio, o antrąjį - išėjęs už baudos aikštelės ribų. Atlantiečių naujokui antrame kėlinyje atsinaujino čiurnos trauma, todėl kaltinti jį dėl praleistų įvarčių kažin ar būtų galima.

"Atlantas" su šiauliečiais rungtyniavo tokios sudėties: A. Dubickas, A. Petreikis (kapitonas, nuo 46 min. - N. Jurgaitis), E. Užkuraitis, A. Babachinas, M. Grigaitis (nuo 65 min. - R. Maciulevičius), R. Borusas (nuo 55 min. - R. Kaminskas), M. Šoblinskas, M. Stonkus, D. Surblys (nuo 74 min. - R. Žvingilas), Ž. Kymantas, G. Podelis.

Kitų devintojo turo rungtynių rezultatai: Telšių "Mastis" - Plikių "Sakuona" 5:1 (2:0), Kuršėnų "Venta" - Plungės "Babrungas" 2:1 (1:0), Kretingos "Minija" - Salantų "Salantas" 1:0 (0:0), Šilutės "Šilutė-2" - Klaipėdos "Akademija" 4:2 (4:2).

Rytoj "Atlanto" futbolininkai žais LFF taurės turnyro II etapo rungtynes su "Akademija". Šis susitikimas Klaipėdos miesto centriniame stadione prasidės 14 valandą.

Views: 491 | Added by: ToXiCo | Tags: Atlantas Juventa 99 LFF II 2 lyga l | Rating: 0.0/0 |