Users: 0
    Main » 2009 » June » 4 » Glestum 2 karta is eiles pralamejo Šilutei
    Glestum 2 karta is eiles pralamejo Šilutei
    15:00
    Glestum sugebejo si kart imust 2 ivarcius i Šilutes vartus priminsiu 1 rate su Šilute Glestum pralaimejo 0:1 o sikart Šilute imuše 3 ivarcius ir vel minimale persvara iskovojo 3 taskus

Geriausia šiuo metu laikoma Klaipėdos futbolo komanda - "Glestum" - Šilutėje rimtai pasipriešino vienam iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionato lyderių "Šilutei".

Čempionato favoritė "Šilutė" namuose kiek netikėtai tik atkaklioje kovoje palaužė turnyrinės lentelės pabaigoje esančią "Glestum" komandą - 3:2 (1:2). Šilutiškiai išsiveržė į priekį 17-ąją minutę, tačiau pirmojo kėlinio pabaiga šilutiškių komandai susiklostė nesėkmingai: 44-ąją minutę įvartį pelnė klaipėdiečių puolėjas Justas Vilavičius, o dar po minutės kamuolį į savo vartus nukreipė Andrius Bartkus.

Tačiau tai nesutrikdė šilutiškių. To paties A. Bartkaus ir Evaldo Razulio įvarčiai antrojo kėlinio pradžioje atstatė Šilutės pranašumą ir nulėmė pergalę.

Po šios pergalės "Šilutė" padidino atstumą nuo artimiausių persekiotojų "Mažeikių" iki trijų taškų.

Views: 493 | Added by: ToXiCo | Tags: glesum klaipeda ucoz silute 3:2 spo | Rating: 0.0/0 |