Main » 2009 » August » 22 » Atlantas suklupo prieš Minija
    Atlantas suklupo prieš Minija
    17:38
    II rato rungtinese Atlantas - Minija  buvo užfiksuotos lygiosios 2:2 (0:1)

Daug intrigos sulaukta Klaipėdoje vykusiose rungtynėse, kur lyderis Klaipėdos "Atlantas" priėmė Kretingos "Miniją". Gražiai ir drausmingai žaidę kretingiškiai šįkart privertė iš peties paplušėti "Atlantą" ne tik puolant, bet ir saugant savus vartus.

Po "Minijos" žaidėjo Juliaus Mockaus įvarčio pirmieji pasižymėję kretingiškiai, laimėjo pirmąjį kėlinį 1-0.

Antrojo kėlinio pradžioje "Atlantui" tolimu Mariaus Stonkaus smūgiu pažeme pavyko išlyginti rezultatą, o 73-ąją rungtynių minutę po baudos smūgio Rimantui Žvingilui sumaištyje pakreipus kamuolio skriejimo kryptį, klaipėdiečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai (2-1).

Bet kretingiškiai nenuleido rankų ir rungtynėms baigiantis po greitos kontratakos "Minijos" žaidėjas Karolis Norvilas įmušė įvartį, kuriuo išlygino rezultatą 2-2 bei nutraukė "Atlanto" dešimties pergalių pirmenybėse seriją.

Views: 471 | Added by: ToXiCo | Tags: Minija Atlantas klaipeda kretinga l | Rating: 0.0/0 |