Users: 0
    Main » 2009 » July » 12 » Atlantas 1 rate 30 tašku
    Atlantas 1 rate 30 tašku
    15:09

Šeštadienį uostamiesčio "Baltijos" stadione įvyko atidėtos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų regiono čempionato rungtynės tarp Klaipėdos "Atlanto" ir Plikių "Sakuonos" komandų.

Klaipėdos futbolininkams daug vargti neteko - rungtynes jie laimėjo rezultatu 4:0 (2:0).

Pirmą įvartį į Plikių komandos vartus iš baudinio įmušė Marius Stonkus (19 min.), 30-ąją min. rezultatą padvigubino Marius Šoblinskas.

Po pertraukos daugiau nei pusę kėlinio "Sakuonos" futbolininkams pavyko įvarčių išvengti, tačiau 71-ąją min. pasižymėjo atlantietis Andrius Petreikis, o 84-ąją - su didžiuoju sportu atsisveikinantis Rimantas Žvingilas.

Tai buvo paskutinės I rato rungtynės. Po dešimties susitikimų "Atlantas" turi maksimalų taškų skaičių - 30 - ir LFF II lygos Vakarų regiono čempionate užima pirmą vietą.

Beje, šiandien žaistos dar vienerios atidėtos čempionato rungtynės - Šilutės "Šilutės II" komanda net 8:1 sutriuškino Salantų "Salantus".

Views: 503 | Added by: ToXiCo | Tags: Atlantas plikiai Sakuona klaipeda v | Rating: 0.0/0 |