Users: 0
    Main » 2009 » July » 4 » Atlantas vienintelis II lygos lideris
    Atlantas vienintelis II lygos lideris
    18:36
    Atlantas žaide rungtines su Venta ir nugalejo rezultatu 3:1  ir tapo II lygos lideriu
    Šeštadienį LFF II lygos Vakarų regiono čempionato rungtynėse uostamiestyje Klaipėdos "Atlantas" iškovojo nesunkią pergalę prieš Kuršėnų "Ventą". Rungtynės baigėsi rezultatu 3:1 (3:0).

Nors abi komandos iki šių rungtynių buvo surinkusios vienodai taškų (tiesa, atlantiečiai buvo sužaidę vienomis varžybomis mažiau), šeštadienį stadione jos atrodė lyg būtų iš skirtingų lygų.

Pirmasis įvartis į kuršėniškių vartus krito jau 12 minutę - pasižymėjo Marius Šoblinskas. 24 ir 39 min. įvarčius pelnė Gintas Podelis.

Svečiai rezultatą sušvelnino antrą kėlinį - 55 min. įvartį įmušė Ramūnas Timinskas.

Beje, skirtumas galėjo būti ir didesnis, tačiau "Atlanto" veteranas Rimantas Žvingilas neįmušė 11 metrų baudinio.

Pirmajame rate Klaipėdos futbolininkams dar liko vienerios rungtynės - su Plikių "Sakuona". Susitikimo data kol kas nežinoma.

Attachments: Image 1 · Image 2 · Image 3 · Image 4 · Image 5 · Image 6 · Image 7
    Views: 501 | Added by: ToXiCo | Tags: Klaipeda Atlantas Kuršenai Venta 3: | Rating: 0.0/0 |